O 3D tisku

Jak vznikají naše dekorace?

3D tisk je fenoménem dnešní doby. Jde o revoluční metodu, díky které si můžete vyzdobit svůj domov vkusnými dekoracemi, případně jej doplnit o nějaký chytrý „zlepšovák“ na míru. 

Jak vlastně celý proces probíhá? Přijměte virtuální pozvání do mé dílny, kde vznikají veškeré produkty, které najdete v nabídce e-shopu.  

Revoluční metoda 3D tisku

3D tisk funguje na principu tisku předem vytvořeného 3D modelu pomocí různých plastových strun, které se odvíjí ze speciální cívky. Jedná se o jakousi proměnu digitálního prostorového modelu ve fyzický objekt. 

Jak to probíhá v praxi? Během výroby vrství 3D tiskárna podle šablony či předlohy jednotlivé vlásenky materiálů tak, aby nakonec vznikl finální tvar dekorace. Právě vrstvení může za typický nerovný tvar povrchu dekorací, které tedy rozhodně není vadou výrobku.

DM_01991-Edit-copy

Používáme materiály šetrné k přírodě

Všechny naše produkty vyrábíme z PLA plastu. Jedná se o termoplastický polyester vyráběný z kukuřičného nebo bramborového škrobu. Je zdravotně nezávadný, snadno ekologicky odbouratelný a nezatěžuje tak životní prostředí.

Jelen, nápis nebo jednorožec — vyberte si svého favorita

V naší nabídce najdete moderní dekorace z 3D tisku. Stačí si vybrat motiv a barvu, které se nejlépe hodí do vašeho interiéru. 

Screenshot 2021-03-31 15.18.50  Screenshot 2021-03-31 15.19.49