DOPRAVA ZDARMA přes Balíkovnu!

O branity

20210707_145253Mé jméno je Branislav Blaškovič a jsem majitelem IT firmy, která se zabývá automatizací pro e-shopy. S příchodem mého prvního potomka a také korona krize, která na dlouhý čas zavřela všechny obchody s dekoracemi, jsem popustil uzdu své kreativity a začal tvořit. 

Od teorie ohledně 3D tisku, kterou jsem nasával poměrně dlouho dobu, jsem se tedy konečně dostal k praxi. Pustil jsem se do tisku dekorací do dětského pokoje, což odstartovalo veškeré další počínání. 

Svoji nově objevenou vášeň neustále rozšiřuji a zdokonaluji ve snaze nabídnout všem příznivcům této revoluční technologie originální dekorace a praktické pomůcky do domácnosti.  Již brzy proto na mém e-shopu kromě mých vlastních výrobků najdete i 3D dekorace a produkty dalších šikovných tvůrců. 

Jak vznikají naše dekorace?

3D tisk je fenoménem dnešní doby. Jde o revoluční metodu, díky které si můžete vyzdobit svůj domov vkusnými dekoracemi, případně jej doplnit o nějaký chytrý „zlepšovák“ na míru. 

Jak vlastně celý proces probíhá? Přijměte virtuální pozvání do mé dílny, kde vznikají veškeré produkty, které najdete v nabídce e-shopu.  

DM_01991-Edit-copyRevoluční metoda 3D tisku

3D tisk funguje na principu tisku předem vytvořeného 3D modelu pomocí různých plastových strun, které se odvíjí ze speciální cívky. Jedná se o jakousi proměnu digitálního prostorového modelu ve fyzický objekt. 

Jak to probíhá v praxi? Během výroby vrství 3D tiskárna podle šablony či předlohy jednotlivé vlásenky materiálů tak, aby nakonec vznikl finální tvar dekorace. Právě vrstvení může za typický nerovný tvar povrchu dekorací, které tedy rozhodně není vadou výrobku.

Používáme materiály šetrné k přírodě

Všechny naše produkty vyrábíme z PLA plastu. Jedná se o termoplastický polyester vyráběný z kukuřičného nebo bramborového škrobu. Je zdravotně nezávadný, snadno ekologicky odbouratelný a nezatěžuje tak životní prostředí.

Jelen, nápis nebo jednorožec — vyberte si svého favorita

V naší nabídce najdete moderní dekorace z 3D tisku. Stačí si vybrat motiv a barvu, které se nejlépe hodí do vašeho interiéru. 

Screenshot 2021-03-31 15.18.50Screenshot 2021-03-31 15.19.49